Zabiegi kosmetyczne

Dobierane są indywidualnie do potrzeb i kondycji skóry Klientów. Konsultacja na pierwszej wizycie pozwala na zdiagnozowanie problemu i ustalenie cyklu działań, które przyniosą pożądany efekt. Czas płynie nieubłaganie, więc warto zadbać, by był on szalenie łaskawy dla naszej skóry. Wykonywane zabiegi:

 • Dermaplaning – 150zł

  Bezinwazyjne złuszczanie skalpelem. Efekt zabiegu zbliżony jest do tradycyjnej mikrodermabrazji i zabiegów złuszczających na bazie kwasów, z tą różnicą, że usuwane jest również owłosienie na twarzy, występujące w postaci meszku.

 • Mezoterpia mikroigłowa (nowość z USA) – 200zł

  Zabieg wykonywany za pomocą specjalnego urządzenia do frakcyjnych mikronakłuć naskórka i skóry właściwej. Dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej powoduje stymulację fibroblastów.

 • Zabieg BB Glow – 350zł

  Jest to rewolucyjny zabieg subtelnej pigmentacji skóry, z wykorzystaniem innowacyjnych ampułek BB Glow, który rozjaśnia i wygładza koloryt, jednocześnie kamuflując przebarwienia, zmiany potrądzikowe czy melasmę. Zabieg może być wykonywany na skórę twarzy, okolice oczu, szyję, dekolt a także na skórę dłoni. Łączy w sobie skuteczność mezoterapii mikroigłowej oraz wizualny efekt lekkiego krycia i ujednolicenia skóry.

 • Peeling Chemiczny – 350zł (po konsultacji ze specjalistą dobierany jest właściwy rodzaj peelingu)

 • Mezoterapia mikroigłowa + peeling chemiczny – 450zł (zabieg dobiera specjalista do rodzaju skóry)

 • Elektrokoagulacja – od 100zł (wycena po konsultacji)

  Usuwanie włókniaków, brodawek i naczynek przy użyciu urządzenia emitującego prąd wysokiej częstotliwości.

 • Peeling węglowy – 300zł

  Zabieg wykonywany za pomocą lasera (sprawdź przeciwskazania). Rezultat to oczyszczone i zwężone pory skóry, zmniejszenie stanów zapalnych, ujednolicony koloryt, stymulacja produkcji kolagenu, stymulacja komórek skóry do odbudowy oraz ustabilizowanie wydzielania sebum.