O nas

Barbara Nowak
Kosmetolog, trener makijażu permanentnego i przede wszystkim założycielka salonu Hair&Beauty. Od 12 lat pracuje w branży beauty. Wizaż, który był jednym z pierwszych zajęć rozwinęła w pasję do makijażu permanentnego. Obecnie specjalizuje się w wydobywaniu i uwydatnianiu naturalnego piękna Klientek. W szerokim wachlarzu usług znajdziemy zabiegi takie jak mezoteriapia igłowa, lipoliza iniekcyjna, wypełnianie i modelowanie kwasem hialuronowym. Cechuje ją niezwykła precyzja, dokładność i profesjonalizm.


Malwina Lipka
Mgr. Kosmetologii, wykładowca, doświadczony szkoleniowiec z zakresu kosmetologii estetycznej oraz prelegent na kongresach branży beauty. Z branżą beauty związana 2009 roku. Specjalizuje się w takich zabiegach jak osocze i fibryna bogatopłytkowa , wypełnianie zmarszczek, modelowanie twarzy i ust, nici PDO, dermaplaning, mezoterpia mikroigłowa, BB Glow, peelingi chemiczne oraz elektrokoagulacja. Jej profesjonalizm i precyzja skutkuje najlepszymi efektami estetycznymi.


Kamil Peciak
Pasję do pracy przy włosach odkrył w sobie dorastając w Holandii. Doświadczenie zawodowe zdobywał na szkoleniach w kraju i za granicą oraz pracując w Krakowie. Specjalizuje się w koloryzacjach typu Flamboyage, a także koloryzacjach niestandardowych i awangardowych. Szczególnie doceniany przez posiadaczki naturalnych loków. Strzyżenie włosów damskich, męskich jak i dziecięcych to codzienność w jego pracy. Jego dzieła to zawsze fryzury dopasowane indywidualnie do urody, właściwości włosa oraz wymagań Klienta. Ze stoickim spokojem możesz oddać w jego uzbrojone w nożyczki ręce to, co jest dla Ciebie bardzo ważne- wizerunek.


Kasia Szalacha
Niesłychanie sympatyczna, kochająca swoją pracę Profesjonalistka! Sprosta każdemu wyzwaniu. Z fryzjerstwem związana od 2001r. Najcenniejsza jest dla niej satysfakcja Klienta oraz możliwość kreowania wyjątkowych, indywidualnych form, dopasowanych do danej osoby zarówno cięciem jak i kolorem. Jej dziesięcioletnie doświadczenie i ogromna precyzja w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów sprawia, że Klientki są zachwycone. Pracuje na włosach najwyższej jakości. Prawdziwy ekspert w dziedzinie pielęgnacji włosów. Zawsze dąży do tego, by każda fryzura była praktyczna i wielofunkcyjna, a Klient zadowolony!


Michał Magosa
Od lat związany ze znanymi salonami i markami świata fryzjerskiego m.in. Maniewski, Ziemirski, Kokurowski. Współpracował przy pokazach mody Agnieszki Maciejak oraz w wydarzeniach tj. Sopot Fashion Week. Wprowadzeniem do pięknego kunsztu było malarstwo i organizowanie wernisaży. Jego inspiracjami fryzjerskimi są Vidal Sassoon i Allilon. Aktualnie jest kreatorem marki Magosa hair oraz organizatorem fryzjerskich sesji zdjęciowych. Odmienia twarze i czerpie z nich inspiracje. Doskonale odnajduje się w kreatywnych koloryzacjach i modelowaniu poprzez strzyżenie włosów.Agnieszka Potoczny
Zawsze elegancka i miła! Od 12 lat z pasją i zaangażowaniem dba o Wasze dłonie, paznokcie i stopy. Specjalizuje się w starannym i perfekcyjnie wykonanym manicure/pedicure hybrydowym. Jej usługi wykonywane są na najwyższym poziomie. Zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Pracuje na świetnych jakościowo markach takich jak między innymi Gelish i O·P·I. W miłej i luźnej atmosferze zajmie się Waszymi paznokciami, a także dopieści dłonie i stopy rozluźniającym masażem relaksacyjnym.


Anna Sermak
Jednym słowem artystka. Jej paznokcie to prawdziwe dzieła sztuki. Zna się na malowaniu, bo sama jest absolwentką studiów artystycznych. Bardzo miła i ciepła osoba, indywidualnie podchodzi do każdego Klienta. Paznokcie u niej to czysta przyjemność, połączenie perfekcjonizmu ze szczyptą szaleństwa. Tutaj nie ma miejsca na nudę. Zawsze przygotowana, z setkami wzorów do wyboru. Na bieżąco śledzi trendy we wzornictwie, potrafi udowodnić, że kolorowo i odważnie to styl i klasa w nowoczesnym wydaniu.